dnes je 3.12.2020

Input:

Dotaz: Snižování počtu dětí vzhledem k dvouletému dítěti v MŠ

4.10.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,

zajímá mě, zda se dvouleté dítě započítává do normativu za dvě děti a jaké dítě se za dvouleté považuje?

Odpověď:

Dobrý den,

snižování počtu dětí podle počtu dvouletých dětí ve třídě řeší novela vyhlášky č. 14/2005 Sb. vyhláškou č. 280/2016 Sb. v ustanovení § 2 odst. 6, které nabývá účinnosti až 1. 9. 2020:

6) Za každé ve třídě zařazené

Nahrávám...
Nahrávám...