dnes je 3.12.2020

Input:

Dotaz: Odvolání po nepřijetí dítěte do MŠ

28.2.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Vydala jsem rozhodnutí o nepřijetí 2,5 letého dítěte do MŠ. Rodiče se proti rozhodnutí odvolali přímo ke Krajskému úřadu (ne prostřednictvím ředitelky). Je tento postup možný - případně, jak mám postupovat dále?



Děkuji za odpověď

Eva Podolská

Odpověď:

Podle ustanovení § 86 zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, se odvolání podává u správního orgánu, který

Nahrávám...
Nahrávám...