dnes je 15.7.2024

Input:

Agrese a agresivita dítěte v MŠ

11.3.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:42:38

Pozorujete u některého z dětí ve Vaší třídě projevy agresivity a hledáte účinné strategie pro její řešení? Na on-line semináři „Agrese a agresivita dítěte v MŠ“ Vám Mgr. Marika Kropíková nabídne hluboký vhled do této stále více aktuální problematiky.

Kapitoly videa

Společně se podíváme na příčiny agresivního chování dětí předškolního věku, ať už jde o genetickou zátěž, vliv rodinného zázemí nebo společenské faktory, abychom pochopili, jak tyto aspekty ovlivňují chování Vašich svěřenců. Probereme, jaký dopad má agresivita na další vývoj dětí ve škole a jak ji můžeme společně korigovat s důrazem na pozitivní a podporující přístupy. Ukážeme Vám, jak stanovit pravidla a hranice a jak využít alternativní metody, které podpoří klidné a konstruktivní prostředí ve Vaší třídě. Nastíníme si také, jak by mělo vypadat metodické vedení výchovných postupů rodičů.

Lektor

Mgr. Marika Kropíková

Mgr. Marika Kropíková

Speciální pedagožka se zaměřením na logopedii, psychopedii a etopedii. V současné době se věnuje vzdělávání dospělých, i pedagogů. Od roku 2016 je soudní znalkyní pro oblast školství a školské legislativy.

Nahrávám...
Nahrávám...