Profesionální a spolehlivý partner, rádce a průvodce při řešení každodenních aktivit, činností a úkonů při řízení MŠ a v pedagogické praxi.
On-line školní vzdělávací programy a evaluace v mateřské škole obsahuje vzorové dokumenty, které snadno upravíte pro vlastní potřebu. Jeho významnou součástí jsou i aktuální znění právních předpisů.
Které oblasti předškolního vzdělávání Mateřská škola v praxi zpracovává?
Garancí kvality on-line publikace MŠ v praxi jsou hlavně její autoři, odborníci z praxe školství, práva, psychologie, pedagogiky a zdravotnictví.
Vedoucí autorka:
Mgr. Lenka Polášková - Více než 15 let pedagogické a lektorské praxe. V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí, jako expertní posuzovatelka, přizvaná osoba pro inspekční činnost ve školách, nebo s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících, právních předpisů a oblast managementu mateřských škol a dokumentace. Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label, za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky. V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium, v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.
Autorský tým:
JUDr. Hana Poláková - právnička odboru školství, v současné době působí na pozici vedoucí Odboru školství Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Zaměřuje se zejména na problematiku školské legislativy. Působí jako lektorka školského zákona, zákona o pedagogických pracovnících a zákoníku práce.
MUDr. Pavla Hružíková - lékařka, školitelka, od roku 2010 aktivně působí na Klinice anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny FNO Ostrava. Od roku 2012 lékařka Zdravotnické záchranné služby Moravskoslezského kraje.
Mgr. Petra Pšeničková, Dis. – speciální pedagožka v lesní mateřské škole, od roku 2005 aktivní pedagogická praxe jako asistentka pedagoga a vedoucí poradenského centra při základní škole.
Mgr. Ivana Hrubá Eliášová (interaktivka.cz) – více než 13 let prae jako pedagožka, nyní jako lektorka dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti tvorby výukových materiálů a využití ICT ve vzdělávacím procesu.
Mgr. Miloslav Hubatka – od roku 1993 působí v pedagogické praxi jako učitel, zástupce ředitele, ředitel základní školy, specializuje se na problematiku mimořádného nadání u dětí.
Mgr. Lenka Bittmanová (praha.apla.cz) – speciální pedagožka, od roku 2005 působí v Asociaci pomáhající lidem s autismem, Praha, současně působí ve Speciálně pedagogickém centru APLA jako speciální pedagožka a zástupkyně ředitelky.
Mgr. et Bc. Julius Bittmann – sociální pedagog, asistent pedagoga, KBT terapeut s více než 8 letou praxí, specializuje se na problematiku PAS (poruch autistického spektra).
MVDr. Michaela Pavelková – ředitelka odboru oddělení hygieny dětí a mladistvých, Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje.
Bc.Karla Rumlová - vedoucí oddělení hygieny dětí a mladistvých, Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje, pobočka Frýdek - Místek.
Mgr. Eva Kolesová (logopedonline.cz) – klinická logopedka, autorka metodických materiálů pro učitele, konzultantka v oblasti vad a poruch řeči a sluchu u dětí.
Bc. Tomáš Velička - specialista na problematiku sociálně-patologických jevů, ředitel Poradny primární prevence, o.s., v Bílovci (www.poradna-ostrava.cz). Spolupracovník České Školní Inspekce jako expertní posuzovatel - přizvaná osoba pro inspekční činnost.
Jaký modul vybrat?
Obsahuje:
Obsahuje:
Obsahuje: