dnes je 24.5.2024

Input:

Ředitel/pedagog v roli manažera - díl 1-16

9.10.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 04:11:36

Ředitel školy má především odpovědnost za výkon této instituce, jednotlivých učitelů a tím také vytváří pověst školy. V tomto videosemináři budeme procházet jednotlivými tématy, která souvisí se schopností a dovedností ředitele naplnit tento úkol co nejlépe.

Kapitoly videa

Prohloubit a zdokonalit své manažerské dovednosti tak, aby Vám podřízený tým učitelů a pracovníků školy vytvářel co nejlepší pověst školy.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...