dnes je 19.7.2024

Input:

Nuda ve škole - jak zabránit nudě

10.6.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 00:07:18

Už víte, co je nuda, jak se projevuje, kdy vzniká a jak na ni nazírají studenti. V této části se lektorka zaměří na to, jak motivovat děti při hodinách, jak je zaujmout a probudit v nich aktivitu, aby neměly čas se nudit.

Kapitoly videa

Cílem této části videosemináře je dát učitelům několik rad a poučení, kterých chyb při vyučování se vyvarovat, aby se děti nenudily.

Lektor

Mgr. Kateřina Kubíková, Ph.D.

Mgr. Kateřina Kubíková, Ph.D.

Je absolventkou Fakulty pedagogické Západočeské univerzity v Plzni, kde také v současné době přednáší na Katedře psychologie a pracuje na pozici odborného asistenta, kde je jejím hlavním oborem pedagogická psychologie a psychologie práce.

Po studiích pracovala na Základní škole, kde působila jako učitelka a školní psycholožka. Zkušenosti sbírala také v montessori škole v Praze jako externí psycholog.

Dále pracuje jako lektorka v oblasti dalšího vzdělávání učitelů, je autorkou i tutorkou e-learningových kurzů v oblasti sociální a pedagogické psychologie, kde předává zkušenosti a nejnovější poznatky z oblasti vývojové, sociální a pedagogické psychologie a pomáhá s jejich aplikací do praxe.

Nahrávám...
Nahrávám...