dnes je 7.2.2023

Input:

Nový dotaz

5.8.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,



zajímalo by mne, zda ředitel základní školy může dle zákona vykonávat činnost pouze na půl úvazku?

Jsme soukromá základní škola, momnetálně pouze s první třídou a tudíž vyšší úbvazek pro ředitele netřeba.



Děkuji,

Pavla Hajian

Odpověď:

Kratší pracovní doba pod rozsah stanovený v § 79 zákoníku

Nahrávám...
Nahrávám...