dnes je 2.12.2022

Input:

Nový dotaz

4.5.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,



mám uchazečku o zaměstnání/ práce učitelky na ZŠ a v MŠ. Toto jsou kódy její kvalifikace.



B-SPE MA3 Pedagogické asistentství matematiky pro ZŠ a B-SPE SP3 Pedagogické asistentství speciální pedagogiky pro ZŠ.



Může s touto kvalifikací ve školce i ve škole učit? Plánuje si dodělat magisterské studium.



Děkuji,



Pavla Hajian

Odpověď:

Dobrý den,

uchazečka splňuje odbornou kvalifikaci podle § 20 zákona o pedagogických pracovnících (zákon č. 563/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů), je tedy kvalifikovaným asistentem pedagoga. Nesplňuje odbornou kvalifikaci

Nahrávám...
Nahrávám...