dnes je 7.2.2023

Input:

Nový dotaz

18.9.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Z dotazu to přímo nevyplývá, ale předpokládám, že se jedná o dítě plnící předškolní vzdělávání.

Dotaz:

Dobrý den, prosím o radu. Upravuje nějaký právní předpis docházku dítěte a jeho nahlášení na stravu? Naskytla se nám tato situace: každé úterý jezdíme na bazén. Maminka potřebuje přivést dítě až k autobusu, pak si jej od autobusu vyzvedne. Chce odhlásit všechnu stravu. Mohu jí vyhovět? A do docházky napsat přítomen bez stravy?

Díky za odpověď.

Jana Kratochvílová

Odpověď:

Z dotazu to přímo nevyplývá, ale předpokládám, že se jedná o dítě plnící předškolní vzdělávání. Stravování dětí pak upravuje vyhláška č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ustanovení § 4. Stravování dětí

1)      Při přijetí dítěte do mateřské školy stanoví ředitel mateřské školy po dohodě se zákonným zástupcem dítěte způsob a rozsah stravování dítěte. Rozsah se stanoví tak, aby se dítě, je-li v době podávání

Nahrávám...
Nahrávám...