dnes je 22.2.2024

Input:

Legislativa, právo dokumentace

2.2.2021, Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:05:48

Přináší Vám koncepce dokumentace rizikových projevů chování ve Vaší škole stále více otázek než odpovědí? Krizový plán a Minimální preventivní program jednoduše a stručně.

Kapitoly videa

On-line seminář je určen pro:

MŠ, ZŠ.

Na on-line semináři se seznámíte s tématy jako:

  • Nejčastější nedostatky v oblasti rizikových projevů chování v mateřských a základních školách, očima ČŠI a pohledem pedagogické praxe.
  • Možnosti a limity dokumentace mateřské a základní školy.
  • Metodická podpora při tvorbě a aktualizaci dokumentace prevence rizikových projevů chování.

  On-line semináře - vzdělávejte se kdekoliv

  On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

   

  Lektor

  Mgr. Lenka Polášková

  Mgr. Lenka Polášková
  • Lektorka patří mezi špičkové odborníky s více než dvacetiletou praxí v oblasti předškolní výchovy a vzdělávání. 
  • V minulosti spolupracovala například s Českou školní inspekcí jako expertní posuzovatelka (přizvaná osoba) pro inspekční činnost ve školách, Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze nebo Univerzitou Palackého v Olomouci.
  • Dlouhodobě se specializuje na oblast výkladu školského zákona a souvisejících právních předpisů, oblast managementu mateřských škol a dokumentace.
  • Je držitelkou mezinárodního ocenění eTwinning label za projekt "Moje město, moje škola" a autorkou řady odborných publikací pro pedagogické pracovníky. 
  • V roce 2020 úspěšně zakončila magisterské studium v rámci kterého se specializovala na oblast propagace segmentu školství.
  Nahrávám...
  Nahrávám...