dnes je 22.7.2024

Input:

Komunikace pedagoga s rodiči/rodinnými příslušníky - díl 1-14

26.9.2014, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 02:51:18

Jak efektivně vést komunikaci s rodiči? Mnozí pedagogové považují tuto součást práce za vůbec nejobtížnější. Pojďme si tedy ukázat, jak navázat kontakt, prolomit ledy, zůstat asertivní, ale také jak se udržet ve vedení celé schůzky.

Kapitoly videa

Vyzbrojíte se technikami, které Vám umožní komunikovat s rodiči nejsnazším, nejpříjemnějším, ale také nejefektivnějším způsobem.

Lektor

Ing. Petra Palasová

Ing. Petra Palasová

Je absolventkou VŠE v Praze a PF UK v Praze. Od roku 1994 působí jako lektorka, trenérka a konzultantka ve firemním vzdělávání. Mezi jejími klienty jsou společnosti z oblasti financí, bankovnictví, průmyslu, stavebnictví, zdravotnictví, instituce státní a veřejné správy, obchodní i výrobní firmy nejrůznějšího zaměření.

Specializuje se na témata propojená s psychosociálními dovednostmi – komunikaci, vedení lidí, teambuilding, motivaci, time a stress management, profesní vzdělávání asistentek, etiketu. V seminářích akcentuje aktivní zapojení posluchačů a vede je formou tréninků k získávání  znalostí a především dovedností.
Externě vyučuje komunikaci, etiketu a customer relationship management na Středočeském vysokoškolském institutu.

Na svém osobním rozvoji pracuje nejen doplňováním aktuálních teoretických znalostí, ale také formou participace na manažerských i obchodních pozicích.

Nahrávám...
Nahrávám...