dnes je 13.4.2024

Input:

Informační infuze pro ředitele škol

27.9.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 02:03:12

Potřebujete rychle a věcně zjistit, jaké změny vás čekají v novém školním roce? Ujasnit si pravidla rozsahu přímé pedagogické činnosti, novinky v přijímání dětí z Ukrajiny a další změny, které nový školní rok přinese? Stručně a jasně se vše dozvíte na dvouhodinovém webináři s velmi zkušenou a oblíbenou lektorkou, odbornicí na právo ve školství.

Kapitoly videa

Poslední tři školní roky byly ve znamení rychle přijímaných a ještě rychleji se měnících zákonů, nařízení a dalších pravidel pro školy. Co bude platit v novém školním roce? 

Provedeme vás všemi podstatnými novinkami, zodpovíme vaše dotazy a předáme vám ty nejaktuálnější informace. Díky našemu webináři získáte přehled a jistotu.

Věnovat se budeme aktuálním tématům včetně těch, o kterých ještě nevíme. Naše lektorka sleduje legislativní vývoj a do webináře zařadí vše, co se do jeho konání stihne na MŠMT či ve vládě projednat.

 Určitě se dozvíte více o tématech:

  • stanovení rozsahu přímé pedagogické činnosti zástupcům ředitele,
  • začleňování ukrajinských dětí do škol,
  • mimořádné ředitelské volno.

Lektor

JUDr. Hana Poláková

JUDr. Hana Poláková

Lektorka dlouhodobě přednáší problematiku právních předpisů majících dopad do výchovy a vzdělávání. S řediteli škol a školských zařízení konzultuje jejich dotazy z oblasti pracovního práva, správního řízení, aplikace školských předpisů. Řadu let pracovala jako vedoucí odboru školství, spolupracovala s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy v pracovních skupinách. Díky této praxi získala ucelený přehled o problémech, se kterými se zejména ředitelé škol a školských zařízení a jejich zřizovatelé potýkají.

Nahrávám...
Nahrávám...