dnes je 7.2.2023

Input:

Dotaz: Pověření zaměstnance školy

16.8.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Dobrý den,

je možné, v případě omezení vstupu zákonných zástupců do budovy školy na základě opatření MZDR, vlády, pověřit přebíráním dětí při ranním příchodu do MŠ u vchodu do budovy nebo předáváním při odchodu, nepedagogického zaměstnance školy?

Předem Vám děkuji za odpověď.

Odpověď:

podle ustanovení § 5 odst. 1 vyhlášky č. 14/2005 Sb., o předškolním vzdělávání, ve znění pozdějších předpisů, právnická osoba, která vykonává činnost mateřské školy, vykonává dohled nad dítětem od doby, kdy je učitel mateřské školy převezme od jeho zákonného zástupce nebo jím pověřené osoby, až

Nahrávám...
Nahrávám...