dnes je 27.9.2022

Input:

Dotaz: Pedagog volného času

4.4.2022, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je uchazeč o pozici učitelka MŠ plně kvalifikován pokud získal vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu B7505 Vychovatelství ve studijním oboru 7505R004 Pedagogika volného času?

Odpověď:

Odbornou kvalifikaci učitele mateřské školy upravuje ustanovení § 6 zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Učitel mateřské školy získává odbornou kvalifikaci mimo jiné i vysokoškolským vzděláním získaným studiem v

Nahrávám...
Nahrávám...