dnes je 7.2.2023

Input:

Dotaz: Kroužky v MŠ v dopoledních hodinách

19.6.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Kde přesně je prosím dáno, že kroužky, které jsou v MŠ nadstandardně (jako například plavání, bruslení....), nesmí být v dopoledních hodinách v MŠ?

Odpověď:

Mateřská škola vykonává činnost v souladu se zřizovací listinou podle školního vzdělávacího programu zpracovaného podle rámcového vzdělávacího programu. Kroužek nespadá do hlavní činnosti mateřské školy a jeho realizace musí mít oporu v povolení doplňkové činnosti zřizovatelem zřizovací listinou.

Zřizovatel podle § 27 odst. 2 písm. g)

Nahrávám...
Nahrávám...