dnes je 16.8.2022

Input:

Dotaz: Doložení očkovacího průkazu při přijímání dítěte do MŠ.

27.5.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer

Dotaz:

Je zákonný zástupce povinen při přijímání dítěte do MŠ předložit očkovací průkaz i v případě, kdy lékař potvrdí, že se dítě podrobilo stanoveným pravidelným očkováním?

Odpověď:

Podle ustanovení § 50 zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví, ve znění pozdějších předpisů, může mateřská škola přijmout pouze dítě, které se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním, má

Nahrávám...
Nahrávám...