Rozbalit všeZabalit vše

Profesionální a spolehlivý rádce při řešení každodenních aktivit, činností a úkonů při řízení MŠ a v pedagogické praxi.

Které oblasti předškolního vzdělávání on-line kniha zpracovává?

1. Legislativa v oblasti předškolní výchovy
  2. Školní vzdělávací programy, hodnocení a evaluace
  3. Řízení mateřské školy
  4. Osobnost pedagoga
  5. Inovace a trendy ve výchově a vzdělávání
  6. Osobnost dítěte
  7. Integrace dětí se speciálními vzdělávacími potřebami
  8. Zdraví a bezpečnost v mateřské škole
  9. Provoz a hygiena v Mš
  10. Základy školského managementu – rozvoj školy
  11. Vzorové dokumenty

přejít na objednávku

Komu on-line publikace Mateřská škola v praxi nejvíce pomáhá?

Ředitelům škol pomůže neztratit se v obrovském množství povinné dokumentace, která se díky neustálým legislativním veletočům permanentně mění, poradí při řešení personalistických otázek a vedení kolektivu, ale také s výběrem asistenta pedagoga a všech formalit s tím spojených. Příručka nabízí ucelený přehled pravidel provozu a hygieny MŠ, ale nezapomíná ani na tolik důležitou prezentaci školy a péči o její rozvoj pomocí cyklu projektového plánování.

Pedagogům přináší metodické postupy pro výuku, praktické informace pro tvorbu ŠVP, pracovní listy ke stažení pro každodenní praxi. Poradí, jak se vypořádat s různými potřebami dětí v jednom kolektivu, ale také jak komunikovat s rodiči. V neposlední řadě nabízí i náhled do nových i alternativních trendů ve vzdělávání dětí.

Proč si on-line publikaci MŠ v praxi objednat?

• pomáhá usnadnit každodenní praxi nejen ředitelům a ředitelkám MŠ, ale spoustu učebních postupů a pracovních listů ke stažení ocení také samotní pedagogové MŠ
  • je aktuální dle platné legislativy a mapuje celou oblast předškolního vzdělávání
  • obsahuje vzorové dokumenty a učební materiály ke stažení a okamžitému použití v praxi
  • poskytuje výhody on-line zpracování celé publikace:
    • informace v publikaci jsou stále aktuální, nezestárnou, naopak doplňujeme stále nové informace
    • můžete využívat fulltextové vyhledávání jako v běžném vyhledávači, např. Google nebo Seznam a výsledky řadit podle několika kritérií
    • informace máte přístupné z kteréhokoliv počítače, stačí se pouze přihlásit na http://www.msvpraxi.cz

Odpovědní servis zdarma!

Pro všechny předplatitele on-line knihy nabízíme odpovědní servis zdarma. Nevíte si rady s konkrétní situací? Napište nám, naši zkušení autoři Vám vypracují odbornou odpověď.

Předplatné

Všechny dokumenty průběžně aktualizujeme. Produkt také rozšiřujeme o nové texty. Právní předpisy aktualizujeme denně, připravujeme i budoucí znění zákonů. V průběhu předplatného můžete také využít odpovědní servis - dotazy na téma asistent pedagoga Vám zodpovíme do 3 týdnů.

přístup na 12 měsíců

přístup na 6 měsíců

Na portál msvpraxi.cz se můžete také registrovat bez objednávky.

S registrací získáte:

• přístup k vybraným aktuálním článkům a vzorovým dokumentům, připravených odborníky k dané tématice a s garancí obsahové i formální správnosti
  • Budete mít k dispozici plná aktuální znění vybraných právních předpisů v oblasti předškolního vzdělávání
  • Můžete v rámci odpovědního servisu pokládat dotazy, odpoví Vám zkušení odborníci z dané oblasti. Odpovědní servis je zpoplatněn.
  • Hledaný text snadno naleznete pomocí fulltextového vyhledávání
  • upozornění na nově přidané doporučené postupy či texty a jejich aktualizace jsou pravidelně zasílána do Vaší e-mailové schránky
  • Informace na portále jsou vždy aktuální.
  • Jedna registrace Vám umožní přístup k dalším odborným informacím na ostatních portálech nakladatelství Verlag Dashöfer (např. www.du.cz, www.infoportal.cz, www.skolaprofi.cz...)

registrovat zdarma

Rozbalit všeZabalit vše

Napište nám
 Beru na vědomí, že tento formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k fungování portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Děkujeme, na Váš podnět budeme reagovat do 24 hodin v rámci pracovního týdne.
Do not fill this: