Rozbalit všeZabalit vše

Profesionální a spolehlivý rádce při řešení každodenních aktivit, činností a úkonů při řízení MŠ a v pedagogické praxi.

Které oblasti předškolního vzdělávání on-line kniha zpracovává?

1. Legislativa v oblasti předškolní výchovy
  2. Školní vzdělávací programy, hodnocení a evaluace
  3. Řízení mateřské školy
  4. Osobnost pedagoga
  5. Inovace a trendy ve výchově a vzdělávání
  6. Osobnost dítěte
  7. Integrace dětí se speciálními vzdělávacími potřebami
  8. Zdraví a bezpečnost v mateřské škole
  9. Provoz a hygiena v Mš
  10. Základy školského managementu – rozvoj školy
  11. Vzorové dokumenty

přejít na objednávku

Komu on-line publikace Mateřská škola v praxi nejvíce pomáhá?

Ředitelům škol pomůže neztratit se v obrovském množství povinné dokumentace, která se díky neustálým legislativním veletočům permanentně mění, poradí při řešení personalistických otázek a vedení kolektivu, ale také s výběrem asistenta pedagoga a všech formalit s tím spojených. Příručka nabízí ucelený přehled pravidel provozu a hygieny MŠ, ale nezapomíná ani na tolik důležitou prezentaci školy a péči o její rozvoj pomocí cyklu projektového plánování.

Pedagogům přináší metodické postupy pro výuku, praktické informace pro tvorbu ŠVP, pracovní listy ke stažení pro každodenní praxi. Poradí, jak se vypořádat s různými potřebami dětí v jednom kolektivu, ale také jak komunikovat s rodiči. V neposlední řadě nabízí i náhled do nových i alternativních trendů ve vzdělávání dětí.

Proč si on-line publikaci MŠ v praxi objednat?

• pomáhá usnadnit každodenní praxi nejen ředitelům a ředitelkám MŠ, ale spoustu učebních postupů a pracovních listů ke stažení ocení také samotní pedagogové MŠ
  • je aktuální dle platné legislativy a mapuje celou oblast předškolního vzdělávání
  • obsahuje vzorové dokumenty a učební materiály ke stažení a okamžitému použití v praxi
  • poskytuje výhody on-line zpracování celé publikace:
    • informace v publikaci jsou stále aktuální, nezestárnou, naopak doplňujeme stále nové informace
    • můžete využívat fulltextové vyhledávání jako v běžném vyhledávači, např. Google nebo Seznam a výsledky řadit podle několika kritérií
    • informace máte přístupné z kteréhokoliv počítače, stačí se pouze přihlásit na http://www.msvpraxi.cz

Odpovědní servis zdarma!

Pro všechny předplatitele on-line knihy nabízíme odpovědní servis zdarma. Nevíte si rady s konkrétní situací? Napište nám, naši zkušení autoři Vám vypracují odbornou odpověď.

Předplatné

Všechny dokumenty průběžně aktualizujeme. Produkt také rozšiřujeme o nové texty. Právní předpisy aktualizujeme denně, připravujeme i budoucí znění zákonů. V průběhu předplatného můžete také využít odpovědní servis - dotazy na téma asistent pedagoga Vám zodpovíme do 3 týdnů.

přístup na 12 měsíců

přístup na 6 měsíců

Na portál msvpraxi.cz se můžete také registrovat bez objednávky.

S registrací získáte:

• přístup k vybraným aktuálním článkům a vzorovým dokumentům, připravených odborníky k dané tématice a s garancí obsahové i formální správnosti
  • Budete mít k dispozici plná aktuální znění vybraných právních předpisů v oblasti předškolního vzdělávání
  • Můžete v rámci odpovědního servisu pokládat dotazy, odpoví Vám zkušení odborníci z dané oblasti. Odpovědní servis je zpoplatněn.
  • Hledaný text snadno naleznete pomocí fulltextového vyhledávání
  • upozornění na nově přidané doporučené postupy či texty a jejich aktualizace jsou pravidelně zasílána do Vaší e-mailové schránky
  • Informace na portále jsou vždy aktuální.
  • Jedna registrace Vám umožní přístup k dalším odborným informacím na ostatních portálech nakladatelství Verlag Dashöfer (např. www.du.cz, www.infoportal.cz, www.skolaprofi.cz...)

registrovat zdarma

Rozbalit všeZabalit vše

Napište nám
* Formulář neslouží pro zadávání odborných dotazů, ale pro zasílání Vašich podnětů a postřehů k portálu. Pro zadávání odborných dotazů prosím používejte tento formulář. Děkujeme za pochopení.
 Úspěšně odesláno
Do not fill this: